Ambulatoriul de Specialitate al Spitalului Județean de Urgență Pitești beneficiază de un nou corp de clădire. Investiția, realizată printr-un proiect cu finanțare europeană, derulat de Consiliul Județean Argeș, reprezintă un pas important pentru îmbunătățirea serviciilor medicale oferite comunității.






