FESTIVITATEA DE PREMIERE – BALCANIADA DE TENIS A MEDICILOR, EDIȚIA A 37-A

Festivitatea de premiere a medicilor participanți la cea de-a 37-a ediție a Turneului Internațional de Tenis al Medicilor – Balcaniada a marcat finalul unei competiții pline de pasiune, fair-play și prietenie între cadre medicale din 5 țări.  România a câștigat Cupa Națiunilor, trofeu care revine acasă după 5 ani! Evenimentul s-a desfășurat într-un cadru special, cu susținerea Asociației de Tenis a Medicilor din România și a Federației Române de Tenis. Un regal sportiv în care medicina și tenisul s-au întâlnit pentru a celebra performanța și spiritul de echipă.