Finalul unui an este un moment bun pentru retrospectivă, dar și pentru identificarea oportunităților pentru anul care vine. La Pitești, a fost analizat stadiul implementării proiectelor finanțate prin Programul Regional Sud-Muntenia 2021-2027 într-o conferință de presă comună a conducerii Consiliului Județean Argeș cu cea a Agenției pentru Dezvoltare Regională Sud-Muntenia.






